Anko Ltd Gıda Makine A.Ş.,

Krep Sizin Yeni İçin İşleme Makinesi Krep Fikir

Krep Makinesi 30 Yıllık Tecrübesi ile oluşturulmuş

Çin Krep , Tai Krep , Vietnam Krep , Fransız Krep , Hint Krep , ANKO tüm özelleştirir Krep sizin için işleme makineleri

  • crepe
  • automatic crepe machine
  • crepe
Şu sayfası »: Krep İşleme Makinesi Sizin Yeni İçin Krep Fikir

Çin Krep

çince crepe , yeşil soğan pasta Çin Krep , Yeşil soğan pasta

Çin Krep Asya'da geleneksel sokak gıda, Çince, özellikle Tayvan, Çin, Tayland, Singapur, Vietnam, vb onları görebilirsiniz Krep de Cong Bing ve Jian Bing denir ve tuzlu çerez olarak kabul edilir. Çinli satın alabilirsiniz Krep sadece hızlı bir ısırık istiyorsanız okuldan sonra veya uzun bir günün ardından, işe gitmeden önce, küçük restoranlar, gece pazarlarında, sokak satıcılarından s. Çin Krep ucuz ve zevkli; aksine bazı Krep ondan fazla malzemelerle yapılmış olan s, Çin Krep un, yumurta, taze soğan ve kavrulmuş domuz sadece dört maddeler kullanılarak pişmiş edilir. Hüner üzerinde tekrar tekrar ilave edilir macun, bir Krep özel olarak yapılmış biber sosu ve o büyük bir tat verir soya sosu ile. Çin Krep Pekin'de kavrulmuş domuz kullanan Krep diğer ülkelerde çeşitli Topingler vardır, oysa o kadar katlama önce son adım olarak.

BilginizeÇıkış ANKO 'ın Çin crep (yeşil soğan pasta) üretim hattı, LAP-2200

Bilginize Diğer ilgili Çinli göz atın Krep : işleme makineleri Chong Bing , Çin Yumurtalı Rulo , Spring Roll Pasta , Spring Roll , Peking Duck Sarıcı , Lumpia / Sigara Böreği

fırın ekipmanları soruşturma göndermek

Tay Krep

Tay crepe , Tay çıtır gözleme Tay Krep , Tay çıtır gözleme

Çoğundan farklı Krep s, Tayland Krep 'ın boyutu çok küçük, bir rulo veya bir üçgen şekline katlanabilir. Tatlı Tai Krep de Khanom Buang ya Khanom Bueng denir), pirinç unu, çalı fasülyesi unu, yumurta sarısı ve palmiye şekeri yapılır. Sonra Krep yapılır, hindistan cevizi sütü krema eşsiz lezzet elde etmek için ilave edilir. Tuzlu Tay için Krep yerel halkın içine ne koymak, Krep diğerine göre oldukça egzotik Krep s dünyada. Tay Krep 'ın Topingler portakal marmelat, hindistan cevizi yağı veya sprey, çilek reçeli, olabilir Çukulata şurubu, sosis dilimleri, rendelenmiş domuz eti, kavrulmuş biber yapılır nam prik ong gibi biber salçası farklı.

Bilginize Diğer ilgili Tay göz atın Krep işleme makineleri: Peking Duck Wrapper

fırın ekipmanları soruşturma göndermek

Vietnamca Krep s

ABanh Xeo, Vietnam crepe s, Vietnam ülke gözleme Banh Xeo -Vietnamese Krep s, Vietnam ülke gözleme

Vietnam Krep s da Banh Xeo olarak adlandırılır; Banh anlamına Kek ve Xeo cızırtılı ses, bu nedenle, tüm sözcük cızırtılı anlamına işaret Kek . Vietnamca Krep s banh Xeo ve beraberindeki sebze içeren sarma olarak kullanılan pirinç kağıdı gibidir. Vietnamca sırrı Krep onlar bir diyet varsa tabii bitkisel yağ kullanabilirsiniz kullanmak domuz yağı, ancak domuz yağı o güzel lezzet verir. Vietnamca Krep hamuru olarak pirinç unu kullanan ve güzel bir lezzet eklemek için Hindistan cevizi sütü veya kakao spreyi ile karıştırın. Ana maddeler karides, domuz eti, soğan, taze soğan ve fasulye filizi vardır. Gördüğünüz gibi, bu biraz balık tadı olabilir, ancak bazı deniz ürünleri sevenler için, onlar bunu isterim.

fırın ekipmanları soruşturma göndermek

Hint Krep - Dosa

Antik Chocolate Melek Yüzük, Chocoring, Meleğin chocolate yüzük, Melek Chocolate Yüzük Hint Krep - Dosa

Hint mutfağı bu baharat, otlar, meyve ve sebze dolu çünkü dünyanın en uluslararası yiyeceklerinden biridir. Gıda varyasyon ve pişirme tekniği bile fermente ile, bölgeden bölgeye farklı Krep s, birçok türü vardır. Hindistan'da, Krep aslen Güney Hindistan'dan geliyor ve bir kahvaltı yemek ve sokak gıda olarak kabul edilir Dosa, DOSAY, Doz ve Dosai denir.

İnsanlar Dosa, ancak sağlıksız diğer karşılaştırdıktan sonra düşünebilir Krep s 'tarifleri, Hint Krep bunu içinde ne olduğunu biliyorum eğer' ın meyilli, belki de en sağlıklıdır. Dosa en meyilli zengin karbonhidrat ve protein içeren pirinç, Urad dal, channa dal, Methi tohum ve mercimek ile harmanlanmış ve gluten içermez. Sen dolgular ve macunlar farklı türde ekleyerek Dosa çeşitli yapabilir; çeşitli teknikler kullanılarak Dosa farklı şekiller yaratabilirsiniz. Hint sonra Krep yapılır, köri, lor, muddha pappu, indian turşu, web chutney ve sambar genellikle onunla yenir.

Hint yapan Dosa pek çok türleri vardır Krep kadar ilginç hale, o biber dosa, soğan dosa, tereyağı dosa, masala dosa, Methi dosa, koni dosa, neer dosa, Ghee dosa vb içerir

Bilginize Check out ilgili diğer Hint Krep işleme makineleri: Pide , Lacha Paratha , Samosa

fırın ekipmanları soruşturma göndermek

Fransız Krep

fransız crepe Fransız Krep

Fransız Krep Fransa'da popüler; herhangi bir diğer Fransız mutfağı gibi gıda tarzıdır. Onun popülerlik nedeniyle, ulusal bir gıda haline gelmiştir ve Fransa'da her yerde erişilebilir. Fransa'da satın alabilirsiniz Krep şurubu ve tereyağı ile s (crêpe), ya da alabilirsiniz Krep birçok dolgular ile s (krep). Fransız mutfağı göründüğü konusunda da var, sadece tadı nasıl hakkında değil, gıda tarzıdır. Bu nedenle, Fransız Krep her zaman zarif ve zevkli görünüyor.

Bilginize Check out ilgili diğer Fransız Krep işleme makineleri: Blini , Un Tortilla , Börek

İsveççe, Krep s Hollandaca, onlar "Pannenkoek" veya "Flensjes" olarak adlandırılır ve Afrikaans onlar "Pannekoek" denir, "Pannkaka" denir. İtalya'da, Krep s "crespella" olarak adlandırılır; Galiçya, onlar "filloas" denir; Asturias, onlar "fayueles" ya da "frixuelos" denir. Türkiye'de, onlar "akıtma" denir ve Şili ve Arjantin, onlar "panqueques" denir. Doğu Avrupa bölgelerde, kıyaslanabilir bir ince yassı olduğu Krep "Palatschinken" ya da "Omletten" olarak adlandırılır. Macarca, Krep s "palacsinta" denir, ve, Boşnakça Sırpça, Bulgarca, Makedonca Karadağ, Çek, Hırvat, Sloven ve Boşnakça, Krep s "palačinka" denir. Slovakça, bu "palacinka" olarak adlandırılır.

fırın ekipmanları soruşturma göndermek

Bir Krep İşleme Makinesi Üreticisi - ANKO

ANKO fazla 30 yıldır gıda işleme makineleri satan bir lider Tayvanlı şirket olduğunu ve bina üzerindeki mevsimlik deneyim Krep işleme makineleri onları her özelleştirmek için izin verdi Krep dinamik şekiller ve tatlar yaratmak için makineyi Krep . Her Krep işleme makineleri müşteri satın alma memnun olduğunu, çünkü ana nedeni Krep işleme makineleri kendi iş için faydalıdır. Bu nedenle, ANKO 'in müşterileri sadece bir satın asla Krep makinesi ve bırakın. BilginizeHakkında daha fazla bilgi ANKO

Otomatik Kare Krep Üretim Hattı

Automatic Spring roll and Samosa Pastry Sheet Machine SPR serisi
Automatic Spring roll and Samosa Pastry Sheet Machine - SRP serisi iş akışı

Otomatik Spring Roll ve Samosa Pasta Tabanı Makinası - SRP serisi

Model numarası SRP-20A SRP45A
Yükseklik 1570m / m 1800m / m
genişlik 930m / m 1200 m / m
derinlik 3500m / m 5800m / m
Elektrik (Özel güç kalabilir) 220/380 / 415V, 50 / 60Hz, 3Faz, 18kW 220/380 / 415V, 50 / 60Hz, 3Phas, 35kW
Cpaicity Spring Roll 900-1200 2400-2700
Samosa 2700-3600 7200-8100
fırın ekipmanları soruşturma göndermek

Madde bölümleri

Bir soruşturma gönder

Daha fazla bilgi mi arıyorsunuz?
Sen bize ihtiyaçları veya sorularınızı söylemek Talep Formu doldurabilirsiniz.

Şimdi sormak

Sarar ve rulo makine

makine kategorisi

Ready-esupport

For LIVE HELP... just click " Live Help Desk ", our specialists will be with you in air shortly.

Pay
Arama
for related products

English | Italiano | Türkçe | 한국어 | Dansk | 日本語 | Ελληνικά | فارسی | Nederlands | Русский | Indonesia | Română | हिन्दी | Polska | česky | Deutsch | ไทย | Español | العربية | Français | Việt | українська | Português | Close