Anko Gıda Makine Ltd

Yeni Krep Fikriniz için Krep İşleme Makinesi

Krep Makinesi 30 Yıllık Deneyimi ile İnşa Edildi

Çin Krep , Tai Krep , Vietnam Krep , Fransız Krep , Hint Krep , ANKO sizin için tüm Krep işleme makineleri özelleştirir

  • crepe
  • automatic crepe machine
  • crepe
»Şu sayfası: Yeni Krep Fikrınız için Krep İşleme Makinesi

Çin Krep

Çin crepe , yeşil soğan pasta Çin Krep , Yeşil soğan pasta

Çin Krep Asya'da geleneksel bir sokak gıdasıdır, bunları özellikle Tayvan, Çin, Tayland, Singapur, Vietnam vb. Ülkelerde görebilirsiniz. Çin krepine ayrıca Cong You Bing ve Jian Bing denir ve tuzlu bir atıştırmalık olarak kabul edilir. Sokak satıcılarından, küçük lokantalardan, gece pazarlarından, çalışmaya başlamadan önce, okuldan sonra veya hızlı bir ısırık istemekle uzun bir günün ardından Çin krepleri satın alabilirsiniz. Çin Krep ucuz ve zevkli; Ondan fazla malzemeden yapılmış bazı kreplerin aksine, Çin Krep un, yumurta, soğan ve kavrulmuş domuz eti sadece dört maddeyle pişirilir. Hüner, özel hazırlanmış biber sosu ve soya sosuyla Krep üzerine tekrar tekrar eklenen, harika bir tada sahip olan hamurdur. Pekin'deki Çin krepleri, kavrulmuş domuz etini Krep üzerinde katlamadan önce son bir adım olarak kullanırken, diğer ülkelerde çeşitli topallamalar var.

BilginizeANKO'nun Çin kremasını (yeşil soğan pastası) üretim hattı olan LAP-2200'ü inceleyin.

Bilginize Diğer ilgili Çin Krep işleme makineleri kontrol edin: Chong You Bing , Çin Yumurtalı Rulo , Spring Roll Pastası, Spring Roll , Pekin Ördek Örtüsü , Lumpia / Sigara Böreği

Ekmek ekipmanları soruşturmasını gönder

Tay Krep

Tay crepe , Tay çıtır gözleme Tay Krep , Tay çıtır gözleme

Kreplerin çoğundan farklı olarak, Tay krepinin boyutu çok küçüktür, bir rulo veya üçgen şeklinde katlanabilir. Tatlı Tay Krep , ayrıca Khanom Buang veya Khanom Bueng denir) pirinç unu, mungbean unu, yumurta sarısı ve palmiye şekeri yapılır. Krep sonra, eşsiz lezzetini elde etmek için hindistancevizi sütü kremi eklenir. Tuzlu Tayland Krep , yerel halkın Krep içine ne koymak dünya çapında diğer krep ile karşılaştırıldığında oldukça egzotik. Tay Krep 's toppings portakal marmelatı, hindistancevizi yağı veya sprey, çilek reçeli, Çukulata şurubu, kızarmış domuz dilimleri, rendelenmiş domuz eti, kavrulmuş biberden yapılmış nam prik ong gibi farklı biber ezmeli çeşitleri olabilir.

Bilginize Diğer ilgili Tayca Krep işleme makineleri göz atın: Peking Duck Wrapper

Ekmek ekipmanları soruşturmasını gönder

Vietnam krepleri

ABanh Xeo, Vietnam krepleri, Vietnam ülkesi gözleme Banh Xeo - Vietnam krepleri, Vietnam ülkesi gözleme

Vietnam kreplerine Banh Xeo da denir; Banh Kek anlamına gelir ve Xeo cızırtılı sese işaret eder, bu nedenle tüm kelime cızırtılı Kek demektir. Vietnam krepleri, banh xeo'yu ve beraberindeki sebzeleri sarmalayıcı olarak kullanılan pirinç kağıdına benzemektedir. Vietnam krepinin sırrı kullandıkları domuz yağıdır, tabii ki bir diyet içindeyseniz bitkisel yağ kullanabilirsiniz, ancak domuz yağı ona hoş bir lezzet katar. Vietnamca Krep pilav olarak pirinç unu kullanır ve hoş bir tada eklemek için hindistancevizi sütü veya kakao spreyi ile karıştırılır. Başlıca maddeleri karides, domuz eti, soğan, soğan ve fasulye filizidir. Gördüğünüz gibi balık biraz tadabilir, ancak bazı deniz severler için seveceksiniz.

Ekmek ekipmanları soruşturmasını gönder

Hint Krep - Dosa

Antik Chocolate Melek Yüzük, Chocoring, Melek chocolate yüzüğü, Melek Chocolate Yüzük Hint Krep - Dosa

Baharat, otlar, meyve ve sebzelerle doludur çünkü Hint mutfağı dünyadaki en uluslararası gıdalardan biridir. Gıda çeşitliliği ve pişirme tekniği bölgeden bölgeye farklılık göstermektedir, fermente kreplerle bile pek çok çeşidi bulunmaktadır. Hindistan'da, kreeye, başlangıçta Güney Hindistan'dan gelen Dosa, Dosay, Doz ve Dosai denir ve bir kahvaltı çanağı ve sokak yemeği olarak kabul edilir.

İnsanlar Dosa'nın sağlıksız olduğunu düşünebilir, ancak diğer kreplerin tariflerini karşılaştırdıktan sonra, içerideki şeyleri biliyorsanız Hint krepinin hamuru belki de en sağlıklı olacaktır. Dosa'nın meyilli, zengin karbonhidrat ve protein içeren ve glütensiz olan pirinç, urad dal, channa dal, methi tohumu ve mercimekle harmanlanır. Farklı dolum ve macun çeşitlerini ekleyerek çeşitli Dosa çeşitleri yapabilirsiniz; Çeşitli teknikler kullanarak farklı şekillerde Dosa yaratabilirsiniz. Hint Krep yaptıktan sonra, köri, lor, muddha pappu, Hindistan turşusu, ağla chutney ve sambar genellikle yenir.

Hint krepini ilginç hale getiren çok sayıda Dosa var; biber dosa, soğan dosa, tereyağı dosa, masala dosa, meti dosa, koni dosa, neer dosa, ghee dosa vb.

Bilginize Diğer ilgili Hint Krep işleme makineleri göz atın: Pide , Lacha Paratha , Samosa

Ekmek ekipmanları soruşturmasını gönder

Fransız Krep

Fransız crepe Fransız Krep

Fransız Krep ; Diğer herhangi bir Fransız mutfağı gibi bir yemek tarzıdır. Popülerliği nedeniyle, ulusal bir gıda haline geldi ve Fransa'nın her yerinde ulaşılabilir durumda. Fransa'da, şurup ve tereyağı ile krep (krep) satın alabilirsiniz ya da birçok dolgu ile krep (krep) elde edebilirsiniz. Fransız mutfağı bir yemek tarzıdır, sadece tadı ne hakkında değil, aynı zamanda nasıl göründüğü ile de alakalıdır. Bu nedenle, Fransız Krep her zaman zarif ve keyifli görünüyor.

Bilginize Diğer ilgili Fransız Krep işleme makineleri göz atın: Blini, Un Tortilla , Burrito

İsveççe olarak, krep Hollandaca olarak "Pannkaka" olarak adlandırılır, adlarına "pannenkoek" veya "Flensjes", Afrikaans da "pannekoek" olarak adlandırılırlar. İtalya'da kreplere "crespella" denir; Galiçya'da "fıstık" denir; Asturias'da buna "fayueles" veya "frixuelos" denir. Türkiye'de "Akıtma", Şili ve Arjantin'de ise "panik" adı verilmektedir. Doğu Avrupa'da, "Palatschinken" veya "Omletten" olarak adlandırılan bir Krep ile karşılaştırılabilir ince bir gözleme vardır. Macarca'da kreplere "palacsinta" denir ve Boşnakça, Sırpça, Bulgarca, Makedonca, Karadağ, Çekçe, Hırvatça, Slovence ve Boşnakça, kreplere "palačinka" denir. Slovakça'da "palacinka" adı verilmiştir.

Ekmek ekipmanları soruşturmasını gönder

Krep İşleme Makinesi Üretici - ANKO

ANKO , 30 yılı aşkın bir süredir gıda işleme makineleri satan önde gelen Tayvanlı bir şirkettir ve mevsimlik Krep işleme makineleri tecrübesi sayesinde dinamik şekiller ve kremalar tadımı yaratmak için her Krep makinesini özelleştirmelerine izin verilmiştir. Her Krep işleme makinesi müşterisi, alımlarından memnun ve ana nedeni, Krep işleme makinesinin işlerine faydalı olması. Bu nedenle, ANKO müşterileri asla sadece bir Krep makinesi almıyor ve ayrılıyorlar. BilginizeANKO hakkında daha fazla bilgi

Otomatik Kare Krep Üretim Hattı

Automatic Spring roll and Samosa Pastry Sheet Machine SPR serisi
Automatic Spring roll and Samosa Pastry Sheet Machine - SRP serisi iş akışı

Otomatik Spring Roll ve Samosa Pasta Tabanı Makinası - SRP serisi

Model numarası SRP-20A SRP45A
Yükseklik 1570m / m 1800m / m
Genişlik 930m / dak 1200m / m
Derinlik 3500m / m 5800m / m
Elektrik (Özel güç kabul edilebilir) 220/380 / 415V, 50 / 60Hz, 3 Faz, 18Kw 220/380 / 415V, 50 / 60Hz, 3fas, 35Kw
Cpaicity Spring Roll 900-1200 2400-2700
Samosa 2700-3600 7200-8100
Ekmek ekipmanları soruşturmasını gönder

Makale bölümleri

Bir soruşturma gönderin

Daha fazla bilgi mi arıyorsunuz?
İhtiyaçlarınızı veya sorularınızı bize bildirmek için Soru Formu'nu doldurabilirsiniz.

Şimdi Sor

Sargı ve rulo makinesi

Makine kategorisi

Ready-esupport

Canlı YARDIM için ... " Canlı Yardım Masası " na tıklamanız yeterli, uzmanlarımız kısa sürede sizinle birlikte olacak.

Pay
Arama
Ilgili ürünler için

English | Filipino | हिन्दी | Italiano | العربية | Ελληνικά | 日本語 | ไทย | česky | українська | Türkçe | Русский | Polska | فارسی | Dansk | Indonesia | Việt | Română | Nederlands | Close